سه شنبه, ۱۷ شعبان ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۴/۲۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
قتل‌عام نیوزیلند: حکومت‌های غربی و رسانه‌های‌شان عامل پالیسی نفرت و انزجار اند!
بسم الله الرحمن الرحيم

قتل‌عام نیوزیلند: حکومت‌های غربی و رسانه‌های‌شان عامل پالیسی نفرت و انزجار اند!

(ترجمه)

حداقل ۵۰ تن از مسلمانان بی‌گناه، حین ادای نماز جمعه در دو مسجد شهر کریس‌چرچ نیوزیلند به شهادت رسیدند؛ جایی‌که مردان، زنان، اطفال و بزرگ‌سالان با خون‌سردی تیرباران شدند. حمله‌ کننده از جنایت خود به طور فجیح و بزدلانه فیلم گرفته و آن را به طور زنده در شبکه‌های اجتماعی پخش نمود.

محکومیت‌های رسمی از سوی سیاسیون غربی به این حمله در حالی آغاز شد ‌که قربانیان حمله تنها مسلمانان هستند. آنان محتاطانه حملۀ مذکور را تروریستی لقب دادند؛ مگر در عقب این حمله جنایت‌کاران در تاریخ نیوزیلند، یک نطقۀ عطف را رقم زدند؛ زیرا به نخست وزیر نیوزیلند هیچ گزینۀ‌ دیگری به جز از این‌که این حمله را تروریستی خطاب کند، راهی نگذاشت. با آن‌ هم انگیزۀ‌ سیاسی راست‌گراهای افراطی در پیشتبانی این حمله تحت یک بیانیه‌ای که در انترنت منتشر کردند، افشاء شد.

کشتار خون‌سردی و ایجاد نفرتی‌که در این حمله دخیل بود، در واقع قتل‌عام را در اذهان متصور می‌سازد و همین امر باعث می‌شود که نیروهای اشغال‌گر و سربازان مزدور آنان در افغانستان و عراق به هم‌چو جنایات مشابه دست بزنند؛ چون آنان غیرنظامیان را قتل‌عام و مساجد را ویران کردند؛ حتی تمام شهر را به خاک یک‌سان و نابود کرده اند. حملۀ نیوزیلند نفرت مشابه برای مسلمانان و اسلام به شمار می‌رود که توسط هیولای راست‌گرای افراطی تقویت می‌شود که در اصل در خود غرب سنگ بنیاد این حزب گذاشته شده بود و تا اکنون فعالیت می‌کند.

پالیسی ضد اسلام، اعم در داخل و خارج از کشور و مباحث‌ نفرت‌انگیز رسانه‌هایی‌که در طول این ۱۸ سال جریان دارد، گروه‌ها و افراد عام مانند "مجرم حمله اوتایا در ناروی و اندرس بیویک را وادار کرد تا خود را جنگ‌جویان صلیبی لقب دهند. این جنایت‌کاران، مانند نیروهای مسلح اشغال‌گر غربی و در عقب آنان سیاسیونی‌که آن‌ها را استقرار می‌دارند، جنایات خود را انجام می‌دهند و خود را جنگ‌جویان مقدس فکر می‌کنند که برای آیندۀ مردم خود مبارزه می‌نمایند.

زمانی‌که سیاسیون غربی به شمول سیاسیون دنمارک، اصول خود را کنار گذاشته و به طور مداوم اسلام را من‌حیث یک خطر تصور می‌کنند که جامعۀ آنان را تخریب می‌کند و به جاسوسی، سانسور‌سازی و آزار و اذیت مسلمانی‌که در این کشورها زنده‌گی می‌کنند، می‌پردازند. در عین‌حال، بعضی حکام غربی مأموریت جنگی را علیه مسلمانان در کشور خود‌شان آغاز می‌کنند که نمونۀ آن قتل‌عام‌های اخیر است. بناءً این امر توسط نفوذ جناح‌های سیاسی و مباحث نفرت‌انگیز رسانه‌‌ها علیه مسلمانان به وجود می‌آید.

فلهذا این حکومت‌های غربی و رسانه‌های‌شان است که مسئول ایجاد نفرت اند؛ آن را بنیاد گذاشته و در طول این سال‌ها آن را در جامعۀ خود پخش نموده اند. هیچ حاکم غربی نیست که پیامد‌های فاجعه‌‌بار خود را بالای مردم مسلمانان تحمیل نکند، زیرا حق این امر را به خود داده اند.

سیاسیون غربی باید بدانند که مسلمانان دیگر به ریختن اشک تمساح آنان و محکومیت‌های ریاکارانۀ آنان نیازی ندارند. کشورهای غربی باید از مداخله در امور کشورهای اسلامی دست بکشند که خودشان جنگ را به راه می‌اندازند و از رژیم‌های سرکوب‌گر و دیکتاتور نیز حمایت می‌کنند. هم‌چنان از مداخله در امور زنده‌گی مسلمانان در کشورهای غربی و تحریک نفرت علیه مسلمانان منع شوند، که این امر ناچار منجر به جنایت و تجاوز در برابر مسلمانان می‌شود.

فلهذا ما از بارگاه الله سبحانه‌و‌تعالی استدعاء می‌کنیم که شهادت آنان را قبول و زخم‌های آن‌ها را التیام بخشیده و به فامیل‌های محترم‌شان عزم و صبر جمیل عطاء فرماید.

در خاتمۀ سخن با عاجزی استدعاء می‌نماییم که یا الله ما را به بازگشت اسلام توسط تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نائل فرما که در هرگوشه و اکناف جهان از مسلمانان محافظت می‌کند و رحمت و اسلام را به تمام بشر می‌رساند!

حزب التحریر-اسکندنویاوی

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه