[, ۲۸ محرّم ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۰/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
ای مسلمانان و ای ارتش های جهان اسلام! مسجدالاقصی بالای نیروهای مسلح شما صدا می زند، آیا در بین شما صلاح الدینی است؟!
بسم الله الرحمن الرحيم

ای مسلمانان و ای ارتش های جهان اسلام! مسجدالاقصی بالای نیروهای مسلح شما صدا می زند، آیا در بین شما صلاح الدینی است؟!

(ترجمه)

ای مسلمانان و ای نیروهای مسلح مسلمانان! این ندای اقصی بالای مسلمانان است، این ندای اقصی بالای نیروهای مسلح جهان اسلام است، آیا شما به ندای اقصی لبیک می گویید و آیا شما به نجات اقصی می شتابید؟

ای فرماندهان ارتش در سرزمین های اسلامی، ای عساکر در ارتش و ای مسلمانان! جواب دهید، آیا در بین شما صلاح الدینی وجود دارد تا به کمک مسجدالاقصی بشتابد؟ اقصی شب و روز زیر یوغ عساکر اشغالگر ویران می شود، نماز و آذان در آن ممنوع شده و مسلمانان در میان آن در حالت رکوع و سجده کشته می شوند. آیا شما آن را تسلیم دشمن می کنید؟ آیا شما به حال خودش رها می نمایید؟ اما نه؛ به الله سبحانه وتعالی قسم که شما این کار را نمی کنید. اشغالگران در محوطه آن به عبادت شیطان مصروف اند و شما اقصی را به حالت خودش رها می کنید؟ قسم به ذات الله سبحانه وتعالی باور داریم که شما آن را آزاد خواهید ساخت.

پس منتظر چی هستید؟ به ما جواب دهید و به خاطر الله سبحانه وتعالی جواب دهید تا الله سبحانه وتعالی بالای شما رحم نازل فرماید. آیا شما به خاطر نجات مسجد اقصی منتطر استعمارگران کافر؛ نظیر امریکا و روسیه هستید و یا هم منتطر سلمان، عبدالله، سی سی و سایر حکام غلام و حلقه به گوش کفار که جز به خاطر قتل مسلمانان عساکر و نیروهای هوایی خود را به حرکت نمی آورند، هستید؟

ای مسلمانان در سراسر جهان! اگر رژیم های حاکم در سرزمین های اسلامی بی شرمانه نزد اشغالگران و باداران شان زانو زده و خود را تحقیر نمی کردند، یهودیان هیچ وقت قادر به اشغال و ویرانی در مسجدالاقصی نمی شدند. این گونه اگر نمی بود، یهودیان هیچگاهی جرأت اشغال فلسطین، ظلم بالای مردمش و توهین به مقدسات آن ها و همه مسلمانان در سراسر جهان را نمی داشتند؛ چون می دانستند که عساکر مسلمان از سراسر جهان اسلام به کمک خواهران و برادران شان در سرزمین قدس رسیده و اشغالگران را به سزای اعمال ننگین شان می رسانند. اگر این طور نمی بود، هیچگاهی یهودیان جرأت نمی کردند تا در نبود خلافت اسلامی و با ایجاد تفرقه میان امت مسلمه، این سرزمین مقدس را اشغال و به مقدسات تمام مسلمانان توهین نمایند.

ای برادران! ما بالای شما تا وقتی ندا می زنیم که قلب تان نرم شود، ما بالای رهبران خاین تان صدا نمی زنیم، ما بالای شما صدا می زنیم؛ چون تنها شما هستید که برادر ما هستید و ما تنها بر شما امید داریم.

ای برادران! آیا وقتش نیست که قلب های تان را نرم کرده و به ذکر الله سبحانه وتعالی بپردازید و به یاد بیاورید که الله سبحانه وتعالی می فرماید:

﴿یا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَا لَكُمْ إِذَا قِيلَ لَكُمُ انْفِرُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ اثَّاقَلْتُمْ إِلَى الْأَرْضِ أَرَضِيتُمْ بِالْحَيَاةِ الدُّنْيَا مِنَ الْآخِرَةِ فَمَا مَتَاعُ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا فِي الْآخِرَةِ إِلَّا قَلِيلٌ

[توبه: ۳۸]

ترجمه: ای مؤمنان! چرا هنگامی كه به شما گفته می ‌شود که برای جهاد در راه الله سبحانه وتعالی حركت كنيد، سستی می كنيد و دل به دنيا می ‌دهيد؟ آيا به زنده گی اين جهان به جای زنده گی آن جهان خوشنودید و فانی را بر باقی ترجيح می ‌دهيد؟ آيا سزد كه چنين كنيد، تمتّع و كالای اين جهان در برابر تمتّع و كالای آن جهان چيز كمی بيش نيست؟

آیا زمانش نیست که خلافت اسلامی را دوباره بسازید تا قوت تان را یکی ساخته و ارتش های تان را به سوی جهاد و جلال و شگوفایی سوق دهد؟ مسجدالاقصی بالای شما صدا می زند تا خلافت واقعی اسلامی را اعاده نموده و سرزمین مبارک قدس را از چنگال وحشیانه اشغالگران برهانید.

ما از بیت المقدس بالای امت اسلامی صدا می زنیم تا با نعره های تکبیر و تحلیل به کمک ما بشتابند و به ندای مدد خواهی مسجد اقصی پاسخ مثبت دهند و آن را از زیر یوغ اشغال و اشغالگران یهود برهانند. ما بالای امت اسلامی صدا می زنیم تا صدای خود را بلند نموده و از پسران شان در ارتش های سرزمین های اسلامی بخواهند تا به سوی بیت المقدس بشتابند و  رهبران خاین و مزدوری را که سد راه شان قرار می گیرند، به ذباله دان تاریخ بریزند.

 ما بالای ارتش های سرزمین های اسلامی صدا می زنیم تا از بین آن ها رهبری هم سان صلاح الدین ایوبی به کمک ما بیاید. ما بالای ارتش های سرزمین های اسلامی صدا می زنیم تا از بین آن ها کسانی بپا خیزند که دین الله سبحانه وتعالی و شریعت غرای محمدی صلی الله علیه و سلم را به پیروزی برسانند، در این راه به حزب التحریر نصرت دهند تا دوباره راه زنده گی اسلامی را زنده ساخته، با اعاده خلافت واقعی اسلامی، ساختار اسلام را دوباره اعاده نماید، مسلمانان را به خلیفه ی برساند که امت را دوباره واحد ساخته و ارتش های جهان اسلام را به حمایت مردم مظلوم فلسطین و همه مسلمانان جهان بفرستد.

ما بالای مردم خود نیز در این سرزمین مبارک صدا می زنیم که ثابت قدم باشید و به ظالمان تسلیم نشوید و از آن خاینینی که تسلیم شدند و به مزدوری رژیم های دست نشانده پیوستند، پیروی نکنید. الله سبحانه وتعالی به شما اجر کبیر نصیب کند که مبارزه ای را به جهانیان به نمایش گذاشتید که جهان نظیر آن را ندیده بود. به امت و نیروهای مصلح اش بنگرید، توجه کنید و همواره از آن ها طالب کمک شوید که همانا آن ها فامیل و حمایت کننده گان شما هستند و به اسلام تان ثابت قدم بمانید و به الله سبحانه وتعالی توکل کنید تا به اذن الله سبحانه وتعالی به پیروزی دست یابید. الله سبحانه وتعالی می فرماید:

﴿إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ وَإِنْ يَخْذُلْكُمْ فَمَنْ ذَا الَّذِي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ﴾

[آل عمران: ۱۰۸]

ترجمه: اگر الله سبحانه وتعالی شما را ياری كند(همان گونه كه در جنگ بدر ياری كرد) هيچ كس بر شما چيره نخواهد شد، و اگر خوارتان گرداند(و دست از ياری تان بردارد، همان گونه كه در جنگ احد چنين شد) كيست كه پس از او شما را ياری دهد؟ و مؤمنان بايد تنها بر الله سبحانه وتعالی توكّل كنند و بس.

یا الله سبحانه وتعالی! این صدای ما را به برادران مان در دیگر بلاد اسلامی برسان. یا الله! قلب آن ها را نرم بساز تا از دینت حمایت کنند. یا الله! به آن ها توفیق نصیب کن تا احکام دینت را جاری سازند. یا الله! ما را اتحاد نصیب فرما تا با نیروهای مسلح خود در چهار راه های اقصی باهم نعره های تکبیر و تحلیل سر دهیم و آیات و کلامت را تلاوت نماییم.

﴿وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا﴾

[اسرا:‌ ۸۱]

ترجمه: و(مشركان را بترسان و بديشان) بگو: حق فرا رسيده است(كه يكتاپرستی و آیين آسمانی و دادگری است) و باطل از ميان رفته و نابود گشته است(كه چندتا پرستی و آیين تباه و ستمگری است). اصولاً باطل هميشه از ميان رفتنی و نابود شدنی است(و سرانجام پيروزی از آن حق و حقيقت بوده و هست).

﴿وَسَيَعْلَمُ الْكُفَّارُ لِمَنْ عُقْبَى الدَّارِ﴾

[رعد:‌ ۴۲]

ترجمه: و كافران خواهند دانست كه پايان نيكوی اين جهان(و سعادت مندی آن جهان) از آن كيست.‏

حزب التحریر-سرزمین مبارک فلسطین

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه