[, ۲۸ محرّم ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۰/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :18 محرم 1439
تاریخ میلادی : سه شنبه، 10 اکتبر 2017م

شماره صدور:03/39

دفتر مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی

درگذشت یکتن از حاملین دعوت

﴿مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

ترجمه: در ميان مؤمنان مردانی هستند كه با خدا راست بوده‌اند در پيمانی،كه با او بسته‌اند. برخی پيمان خود را بسر برده‌اند و برخی نيز در انتظارند( تا كی توفيق رفيق می‎گردد و جان را به جان آفرين تسليم خواهندكرد). آنان هيچ گونه تغيير و تبديلی در عهد و پيمان خود نداده‌اند.

حزب التحریر-ولایه اردن براساس ایمان به قضای الله سبحانه وتعالی، درگذشت یکتن از حاملین دعوت و برادر بزرگمان را به مسلمانان و به شباب حزب التحریر اعلان می‎دارد:

خلیل موسی  ابوغزاله (ابوبلال)

ابو بلال صبح روز یک شنبه بتاریخ 8 سپتمر 2017م، به عمر 88 سالگی از دنیا رحلت و به لقاء الله پیوست؛ موصوف تمام عمر خود را در طاعت الله سبحانه وتعالی و تلاش در راه دعوت بسوی توحید امت مسلمه، با حزب التحریر وقف نمود؛ تا آنجا که درین مسیر از سوی دولت اردن و نهاد امنیتی آن، مورد تعقیب و شکنجه قرار گرفته و حتی از وظیفۀاش برکنار گردید. تمام این ظلم و کینه‎های مختلف وی را از مسیر دعوت و کارکردن از بهر ایجاد دولت خلافت راشدۀ ثانی (تاج الفروض) باز نداشت؛ زیرا وی مؤمن به الله بوده و به نصرت او تعالی یقین داشت. هم‎چنان درین مسیر، صبور و ثابت قدم بوده و این قول الله سبحانه وتعالی بر وی صدق می‎کند:

﴿قُلْ إِنَّ صَلاتِي وَنُسُكِي وَمَحْيَايَ وَمَمَاتِي لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ﴾.[انعام:162]

ترجمه: بگو: نماز و عبادت و زيستن و مردن من از آن خدا است كه پروردگار جهانيان است.

از الله سبحانه وتعالی می‎خواهیم که برادر مان را مشمول رحمت خود و جنت الفردوس را نصیب شان گرداند و نیز با انبیاء صدیقین، شهداء و صالحین حشر شان کند.

﴿إِنَّا للهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

ما از آنِ خدائيم و به سوی او باز می‌گرديم.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر- ولایه اردن

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه