جمعه, ۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۲/۱۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :1 ربیع الاول 1439
تاریخ میلادی : یکشنبه، 19 نوامبر 2017م

شماره صدور:۳۹/۰۷

دفتر مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی

درگذشت یکتن از حاملین دعوت

(ترجمه)

﴿مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا﴾

[احزاب: ۲۳]

ترجمه: در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با الله بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند(و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

حزب التحریر-ولایه اردن درگذشت یکتن از شباب مخلص و پرهیزگار خود را که از جمله بهترین همراه، صالح، پرفضیلت و بی‎حد سخاوت‎مند بود، به کافۀ امت اسلامی به صورت عام و به مردم اردن به طور خاص تسلیت عرض می‎دارد.

برادر ما "یحیی اسد یوسف بشیر"، ایشان شب روز شنبه مؤرخ ۱۸ نومبر ۲۰۱۷م، به عمر ۸۲ سالگی از دنیا رحلت و به القاء الله سبحانه وتعالی پیوست، موصوف تمام عمر خود را در اطاعت از الله سبحانه وتعالی و تلاش برای اعاده زندگی اسلامی برای نسل مسلمانان با حزب التحریر وقف نمود، تا بتواند یکبار دیگر نظام اسلامی را بر منهج نبوت صلی الله علیه وسلم تحت نام "خلافت" احیا کند. الله متعال او را غریق رحمت خود کند؛ چون او مؤمن، سخاوت‎مند و بااخلاق در میان دعوتگران بود، که همواره دعوت بسوی حق را دوست داشت و همیشه خواستار پیش‎برد دعوت با برادران حزب التحریر بود.

از الله سبحانه وتعالی می‎خواهیم که برادر مان را مشمول رحمت خود قرار داده و جنت الفردوس را نصیب شان گرداند، و نیز وی را با عالی‎ترین دوست‎داران خود یعنی با انبیاء، صدیقین، شهداء و صالحین حشر شان کند. ما از الله سبحانه وتعالی می‎خواهیم که فرزندان و خانوادۀ محترم او را صبر جمیل عطاء فرماید.

﴿إِنَّا للهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ﴾

[بقره: ۱۵۶]

ترجمه: ما از آن الله ايم و به سوی او باز میگرديم.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه