یکشنبه, ۰۴ جمادی الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۸/۰۱/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :18 ربیع الثانی 1439
تاریخ میلادی : جمعه، 05 ژانویه 2018م

شماره صدور:۳۹/۱۵

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم اردن با زیر پا کردن احساسات مسلمانان، تلاش می‌کند تا از تظاهرات آنان در حمایت از قدس و الاقصی جلوګیری کند!

 (ترجمه)

دستگاه‌های امنیتی اردن، به‌تاریخ ۵ جنوری  ۲۰۱۸م از برگزاری تظاهرات‌ها در مقابل مساجد شهر عمان، پایتخت اردن و شهر رصیفه که از طرف حزب التحریر در حمایت از قدس، مسجدالاقصی و کل فلسطین راه‌اندازی می‌شد، ممانعت کردند. محلات تظاهرات مردمی از سوی نیروهای امنیتی، به پاسگاه‌های نظامی تبدیل شد و دستگاه‌های امنیتی این کشور، سه تن از اعضای این حزب را در مقابل مسجد جامع "نزال" بازداشت نموده و در صدد بازداشت برخی دیگری از اعضای این حزب بر آمدند.

با این حال، دستگاه‌های امنیتی، به روزنامه‌نگاران و عکاسان اجازۀ تصویربرداری و پوشش این اتفاق را ندادند و حتی اقدام به مصادرۀ کمره‌های آن‌ها کردند و در عین حال، وسایل ارتباطی برخی از افرادی‌که قصد تصویربرداری را داشتند، مورد مصادره قرار گرفتند.

حزب التحریر-ولایه اردن، دوشادوش مردم خود با افتخار تمام و با توجه به این سرکوب نمودن‌ها و ممانعت‌ها و ضعف رژیم حاکم اردن، به صراحت اعلام می‌کند که از حمایت قدس، مسجدالاقصی و کل فلسطین دست‌بردار نیست و از فراخوانی ارتش‌های اسلامی برای عمل به وجیبۀ دینی‌شان در برابر قدس و مسجدالاقصی کوتاه نمی‌آید و در کار خود قاطع است.

این گونه ممانعت‌ها و سرکوب‌ها، بیانگر آنست که ادعای رژیم اردن در حمایت از قدس و مسجدالاقصی یک ادعای کاذبانه بوده و جز یک مصرف محلی و رسانه‌ای چیزی دیگری در قبال ندارد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه