چهارشنبه, ۰۸ صَفر ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۰/۱۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :22 محرم 1440
تاریخ میلادی : سه شنبه، 02 اکتبر 2018م

شماره صدور:1440

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

مقامات امنیتی رژیم اردن، زنان آزاد و پاکدامن و اشخاص مخلص را دستگیر میکنند

(ترجمه)

روز دوشنبه به تاریخ اول ماه اکتوبر سال 2018م، مقامات امنیتی رژیم اردن خواهر "وفا صبح" یک‌تن از حاملین دعوت را همراه با دو پسرش به شکل وحشیانه از داخل خانه‌اش دستگیر کردند. سپس مقامات امنیتی بخاطر دستگیر کردن پسر سومی‌اش دوباره برگشتند و زمانی‌که وی را نیافتند، پدر هشتاد سالۀ وی را بدون ملاحظۀ سن و ریشِ سفید‌ش دستگیر نمودند. بعد از آنکه مقامات امنیتی خواهر ما را دیروز رها کردند، صبح روز بعدی آن دوباره در پی آن به گشت زنی پرداخته و هشدار هجوم برخانه‌اش را دادند. رژیم اردن از دیر زمانی بدین‌سو در مخالفت با حاملین دعوت قرار داشته و به حدی از دورغ و نیرنگ علیه آن‌ها کار گرفته است که به بخشی از فعالیت‌های‌شان مبدل شده است. این‌ها علیه حاملین دعوت به شکل بی‌رحمانه و وحشیانه پیکار می‌کنند، درحالی‌که نسبت به افراد مفسد چشمان‍‌شان را کور نگهداشته و حتی آن‌ها را در فرار نمودن‌شان کمک می‌نمایند و هر طوری‌که مفسدان بخواهند، همانطور از آن‌ها محافظت می‌نمایند.

داشته‌های اردن به غارت و یغما رفته و مرتکبین این جرم را همۀ مردم می‌شناسند و به بخش از سخنان روزمرۀ مردم مبدل شده اند. واقعات توهین به مقدسات و زنده‌گی افراد به حد غیر قابل تصور آن بالاگرفته است و حتی به جای رسیده که اطفال بی‌گناه در این نوع مجالس ذبح می‌شوند. قضایای فساد را که رژیم بر پی‌گیری از آن تعهد می‌سپارد، ناپدید گردیده و اگر احیاناً به محاکم هم راجع شوند، محاکمۀ آن بسیار به طول می‌انجامد.

خواهر وفا یکی از حاملین دعوت است؛ او فقط بخاطر الله سبحانه‌‎وتعالی دعوت می‌نماید و به خوبی‌ها امرکرده واز منکر نهی می‌کند. خواهر وفا نه در عقب‌مانی اردن نقشی داشته و نه ثروت آن را فروخته است و نه هم علیه آن کدام دسیسه‌ای ساخته است. خواهر وفا اردن را به فابریکه‌های قاچاق دخانیات مبدل نکرده و نه هم به قاچاقبران مواد مخدر وسایر اوباشان، زمینه سازی کرده است.

بناءً ما از عزت و افتخارات خود به قیمت جان خود دفاع می‌کنیم و هیچ کسی را نمی‌گذاریم تا به آن توهین ویا حقارت نماید. باطل باید از میان برود و راستی و حقیقت به مردانی نیازمنداست تا از آن دفاع نمایند.

ای مردم ما و ای خانواده‌‎های ما! آیا شما از استفادۀ خشنونت در تقدس در درون خانه‌های‌مان و تعقیب زنان آزاد و پرهیزکار، آن‌هم به شکل بی‌رحمانه و تحقیرآمیز آن، موافق هستید؟ ای مردم ما و ای خانواده های ما! پیامبر صلی الله علیه وسلم در حدیث صحیح و معتبر فرموده است:

«إِنَّ النَّاسَ إِذَا رَأَوْا الظَّالِمَ فَلَمْ يَأْخُذُوا عَلَى يَدَيْهِ أَوْشَكَ أَنْ يَعُمَّهُمُ اللَّه بِعِقَابٍ مِنْهُ»

ترجمه: اگر مردم ظالمی را در ظلم ببینند و دستاش را از ظلم کوتاه نکنند(مانعاش نشوند) الله(سبحانهوتعالی) تمامی آنها را به عقاباش گرفتار مینماید.

پس آیا ممکن است بیش از این بی‌عدالتی وجود داشته باشد که افراد باعزت تحت تعقیب قرار گیرند و مفسدان در سراسر مملکت حمایت شوند؟! بخاطر وقار وشرف‌تان، ما از شما می‌خواهیم تا دستان اشرار و مفسدان را در درون مملکت قطع کرده و از افراد دعوتگر و مخلص حمایت و حفاظت نمایید تا باشد که الله سبحانه‌وتعالی دین‌اش را چیره گرداند و دعوت‌اش را افتخار بخشد؛ در آن صورت شما از جملۀ کسانی خواهید بود که برای دین و دعوت‌تان موفقیت بخشیده اید و به اذن الله سبحانه‌وتعالی  شما ظرفیت این کار را دارا هستید.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایۀ اردن

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه