پنجشنبه, ۰۶ ربیع الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۲/۱۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 ربیع الاول 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 19 نوامبر 2018م

شماره صدور:۱۴۴۰/ ۰۸

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

حکومت اردن یک‌بار دیگر با خنجر به قلب امت زد و پیش‌نویس مالیات درآمد را امضاء کرد تا به خواسته‌های صندوق بین‌المللی پول لبیک و تحت پالیسی استعماری‌شان تسلیم شود

(ترجمه)

امت هرگز چنین فکر نمی‌کرد که حکومت اردن برای تصویب لایحۀ اصلاح شدۀ مالیات درآمد از طریق ابزار دست داشته‌اش مانند نوکران و اجیران دولت، پارلمان و کسانی‌که خدمات رژیم را تحسین می‌کنند، کوتاه خواهد آمد. بنابر این، به منظور تصویب این لایحه، هیچ خطری برای سرنگونی دولت و آوردن دولت جدید وجود ندارد. هم‌چنان این حکومت برای بسیج تعداد محدود معاونین‌اش با تشویق و رشوت بخاطر تصویب این قانون ناکام نماند و به این حکومت هیچ فرقی نمی‌کند که با انجام آرایش بر صورت زشت این قانون توسط برخی اصلاحات معافیتی به منظور حفظ آبروی معاونین رشوت‌خوار‌‌ش، خجالت بکشد. تمام این امر به منظور اطاعت و غلامی صندوق بین‌المللی پول و ابزار استعماری کفر انجام شد. بدبختانه تصویب قانون مالیات نه بخاطر‌ تقویت وضعیت اقتصادی در کشور انجام شد؛ بلکه به منظور این‌که تا اجازه بدهد میزان "وام" برای پرداخت کسر رو به رشد افزایش یابد که این امر باعث می‌شود نبض جریان خون امت بالا برود، بدون این‌که امیدی برای جلوگیری از افزایش چنین بدبختی وجود داشته باشد.

بنابر این، بخاطر‌ تطبیق قانون اساسی و قوانین سیکولریی‌که در مخالفت با حکمی قرار دارد که الله سبحانه‌و‌تعالی نازل کرده، بی‌اطاعتی بر فرمان الله متعال، جدایی دین از زنده‌گی، صدور مجوز به نهاد‌ها و مؤسساتی‌که با عمل و حرف در جنگ با دین الله سبحانه‌و‌تعالی قرار دارند و فساد و قباحتی‌که الله سبحانه‌و‌تعالی و امت را قهر می‌سازد؛ تجربه‌ی این بحران‌ها را خواه اقتصادی باشد یا سیاسی، امنیتی باشد و یا هم اداری و یا خدماتی، به هرگونه‌ای که باشد، بالای مردم عام اردن وارد می‌کند و روز به روز وضعیت وخیم‌تر می‌شود؛ اگر حکومت و حکام اردن با حقارت تسلیم و تابع کفار غربی نمی‌شدند که تا اکنون کشور را توسط همین حکامی فروخته شده استعمار می‌کنند که از سوی غرب برای خدمت و اجرای آجندای غازت منابع امت و مانع اعادۀ زنده‌گی اسلامی گماشته شده اند و افواج ما‌ را در جنگ علیه اسلام تحت نام‌های تروریزم، خشونت و افراط‌گرایی تجهیز می‌کنند؛ تمام این حالات و شرایط بر سر مردم اردن اتفاق نمی‌افتید.

ای مسلمانان! شما برای سقوط مالیات درآمد تظاهرات برپا کردید و اما دولت اردن لایحه را به پارلمان راجع کرد؛ در حالی‌که حکومت گذشته سقوط کرده و قانون مالیات توسط حکومت جدید تصویب شده است و هم‌چنان می‌خواهند تا قانون ناعادلانۀ جنایات الکترونیکی را نیز تصویب کنند و رژیم برای پیشبرد حاکمیت‌اش با محروم کردن و حاشیه راندن اسلام و احکام‌ تطبیقی‌اش، ادامه می‌دهد. این حکومت بحران و پریشانی شما را نادیده می‌گیرند و همراه دشمنان‌تان علیه شما صف می‌بندند، زیرا به آنان تابع اند و به خواسته‌های آنان لبیک و تعظیم می‌کنند که منجر به دفن منابع سرشاز ریربنایی اردن، رشد فساد، زوال در رشد اقتصاد خواهد شد؛ در حالی‌که شما مردم اردن توسط تغییرات بنیادی رادیکالی فریفته شده‌اید؛ پس در جست‌و‌جوی چی هستید و به چی نگاه می‌کنید؟

ای مردم مبارز اردن! آگاه باشید که الله سبحانه‌و‌تعالی در قرآن کریم می‌فرماید:

﴿فَلْيَحْذَرِ الَّذِينَ يُخَالِفُونَ عَنْ أَمْرِهِ أَن تُصِيبَهُمْ فِتْنَةٌ أَوْ يُصِيبَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ﴾

[نور: ۶۳]

ترجمه: آنانی‌كه با فرمان او مخالفت می‌كنند، بايد از اين بترسند كه بلائی(در برابر عصيانی‌كه می‌ورزند) گريبان‌گيرشان گردد يا اين كه عذاب دردناکی دچارشان شود(اعم از قحطی و زلزله و ديگر مصائب دنيوی، و دوزخ و ديگر شكنجه‌های اخروی).‏ 

بنابر این، ما در حزب التحریر وعید الله سبحانه‌و‌تعالی را برای‌تان بیان نمودیم تا باشد که عبرت بگیرید و از جملۀ سابقون و پیشگام‌ها شوید و بدانید که وعدۀ الله متعال حق است. بدین لحاظ، حزب التحریر به اخلاص کامل به شما ندا می‌زند که در نخست گفتار، افعال و رفتارتان را تحت هویت اسلامی به الله سبحانه‌وتعالی و رسول الله صلی الله علیه وسلم در مسیر هدایت راست بگردانید و بعداً همراه با ما برای تغییر واقعی از طریق تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت دعوت کنید و  حکومت را بر اساس اسلام محاسبه کنید. بدین ملحوظ ما دوباره بخشی از این امت راشده خواهیم شد که برتری آنان نسبت بر تمام امت‌های گذشته در انجام "امر به معروف و نهی از منکر" است.

﴿وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللهِ حُكْماً لِقَوْمٍ يُوْقِنُونَ﴾

[مائده: ۵۰]

ترجمه: آيا چه كسی برای افراد معتقد بهتر از الله(سبحانه‌و‌تعالی) حكم می‌كند؟‏

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه