چهارشنبه, ۰۶ ربیع الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۱/۱۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :10 جمادی الثانی 1439
تاریخ میلادی : دوشنبه، 26 فوریه 2018م

شماره صدور:۱/۰۶/۱۴۳۹

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

دیدگاه ظالمانه رئیس ارتش هند راجع به بنگله‌دیش

 رژیم حسینه با اختیار نمودند خاموشی مطلق، خباثت وفاداری خود را به اثبات رساند

(ترجمه)

بتاریخ ۲۲ فبروری ۲۰۱۸م، بیپین راوت رئیس ستاد ارتش  هندوستان،  طی سیمناری اظهار نمود:  «هجوم مهاجرین غیر قانونی از بنگله‌دیش به مناطق "شمال شرقی هند"، در واقع بخشی از "جنگ نیابتی" پاکستان است که با حمایت چین علیه هند صورت می‌گیرد.» (منبع: روزنامه "تایمز هند" تاریخ ۲۲ فبروی ۲۰۱۸م)

باوجودی که این بیانیه عجیب و غریب توسط رسانه‌های هندی و بنگله‌دیشی تحت پوشش قرار گرفته و تأثیرات زیادی را در عرصه سیاسی این دو کشور برجای گذاشته است، اما دیده می‌شود که دولت حسینه در این زمینه خاموشی مطلق را اختیار نموده است که نشان دهندۀ وفاداری ناگسستنی با‌ کفر و دشمنی عظیمی علیه مسلمانان و مردم بنگله‌دیش است. حتی بیانیۀ خائنانه راوت که گفت: "بنگله‌دیش منحیث جنگ‌های نیابتی پاکستان استفاده می‌شود"، اندکی هم غیرت و مفاهیم "چتنا"(شعار جنگ آزادی) آنان را بر نینگیخت، حال آن‌که این رژیم همواره از آن لاف می‌زد!

ای مسلمانان بنگله‌دیش! این واضحاً، فراتر از سایۀ شک و تردید است که این طبقۀ حاکم به دستور هند از هیچ‌گونه تلاشی برای رسوایی و تحقیر بی‌پایان شما دریغ نخواهند کرد. ‏هند، مهم نیست که چقدر در این میان قلدر است، چون چندین سال قبل در برابر ارتش شجاع بنگله‌دیش حتی زره‌ای از خود شجاعتی نشان داده نتوانست. این سرزمین شرک باید زمان زیادی برای فراموش کردن این واقعیت داشته باشد، که در سال ۲۰۰۱م، توسط شبه نظامیان نیروهای محافظ مرزی بنگله‌دیش(BGB) در سراسر مرز پادوا و روماری شکست سنگینی خوردند. اما افسوس؛ غلامی رژیم حسینه در برابر هند ضربۀ محکمی بر پیکر ملت بنگله‌دیش نسبت به هند زد که حتی دور از تصور هند بود. این رژیم تمام راه‌ها را برای نفوذ هند در بنگله‌دیش طوری هموار نموده تا از هر جهتی این سرزمین تحت تسلط هند باشد.

از زمان عروج قدرت این رژیم در سال ۲۰۰۹م بدین‌سو، هدف کلیدی آن همانا از بین بردن روحیۀ نیرو‌های ما بوده و تلاش نموده بود تا با راه اندازی قتل عام "پیلخانه" خنجر زهر آگین‌اش را بر پیکر نیرو‌های ما وارد کند. اما دیری نگذشت که ارتش هند بعنوان دشمن اصلی خارجی در خصوص آموزش و تمرین نیرو‌های نظامی ما شناخته شد. ولی اکنون، رژیم حسینه طوری وانمود می‌سازد که گویا هند در خصوص آموزش و تمرینات نیرو‌های ما اصلاً تهدیدی محسوب نمی‌شود؛ در حالی‌که نیرو‌های مسلح ما در حال حاضر توسط این رژیم مزدور و کینه‌توز تهدید می‌شوند تا در آموزش و تمرینات سالانه تحت نام "سمپریتی" با قاتلان برادران شان بپیوندند. از این رو، تنها کسانی‌که دارای فکر عمیق باشند می‌توانند علیه چنین بیانیۀ ظالمانۀ جنرال مشرک در خصوص این رژیم مستبد اعتراض نمایند. بنابر این ای مسلمانان، دست به دست هم داده و با هم متحد شوید و با کاروان حزب التحریر بپیوندید و در راستای مبارزه برای از سر گیری زنده‌گی اسلامی و تأسیس خلافت راشدۀ ثانی آن را حمایت کنید تا ستون فقرات این همه غلامان محلی استعمارگران غربی و متحدان منطقوی‌شان را شکسته و عزت گمشدۀ امت اسلامی را دوباره بازپس گرداند.

ای افسران مخلص اردوی بنگله‌دیش! حال این بهترین زمانی است که درک نمایید اطاعت از این رژیم‌های مزدور و نابکار امپریالیستی و مشرک غربی علت تمام تباهی، از بین رفتن افتخار و عزت ما مسلمانان می‌باشد؛ و یقیناً که به اهتزاز در آمدن پرچم جهاد تحت نظام خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت برای امت مسلمه افتخار، پیروزی و قدرت می‌آورد. بنابر این، به دعوت مخلصانۀ حزب التحریر لبیک گفته و برای نصرت دادن به این حزب بشتابید تا بار دیگر خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت تأسیس شود.

﴿‏يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوَاْ إِن تُطِيعُواْ الَّذِينَ كَفَرُواْ يَرُدُّوكُمْ عَلَى أَعْقَابِكُمْ فَتَنقَلِبُواْ خَاسِرِينَ ‏* ‏ بَلِ اللّهُ مَوْلاَكُمْ وَهُوَ خَيْرُ النَّاصِرِينَ﴾

[آل‌عمران: ۱۴۹-۱۵۰]

ترجمه: ‏‏ای كسانی‌كه ایمان آورده‌اید! اگر از کسانی‌که کافر شده‌اند اطاعت کنید، شما را به گذشته‌های‌تان باز می‌گردانند؛ و سر انجام، از جملۀ زیانکار خواهید شد. (آن‌ها تکیه‌گاه شما نیستند) بلکه سرپرست شما الله(سبحانه و تعالی) است؛ و او از بهترین یاوران و بزرگ‌ترین مددکاران است.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه بنگله‌دش

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه