دوشنبه, ۱۵ جمادی الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۱/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :16 رمضان 1439
تاریخ میلادی : جمعه، 01 جون 2018م

شماره صدور:۰۲۶AH/۱۴۳۹

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

ازسرگیری فعالیت‌های "انجمن عقاب"

(ترجمه)

ستایش الله سبحانه وتعالی را سزاست که با اعطای توفیقاتش اعمال صالحه انجام می‌گیرد، و دعاء و درود بر سرور کائنات حضرت محمد صلی الله علیه وسلم باد. بیش از یک‌ونیم دهه می‌شود که سایت "العقاب" انجمن فکری بوده که بطور زنده بحث‌هایی را در مورد واقعیت‌های امت اسلامی و موانع سد راه آن، به راه انداخته است. این انجمن سیر افقی و برنامه‌های آینده‌اش را در جهت ایجاد کار سخت کوشانه برای ازسرگیری زند‌گی اسلامی، بیان افکار اسلامی، از بین بردن و به چالش کشیدن افکار سیکولریستی و امثال آن به پیش می‌برد.

ما در دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر، برای امت اسلامی ازسرگیری فعالیت‌های این انجمن را اعلام می‌داریم تا یکجا با کانال انجمن رسانه‌یی ناقد، صفحات دفتر مطبوعاتی حزب التحریر، سایر وبسایت‌های حزب، صفحات حزب در رسانه‌های اجتماعی و خاصتاً آن وبسایت‌ها و صفحاتی‌که در جهت بستن و گمنام ساختن آن‌ها کمپاین‌های بین‌المللی به راه انداخته شده بود، مسیرش را به پیش بپیماید.

ما شاهد بودیم که بحث‌ها و گفتگو‌های ما در صفحات رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و تویتر، در ظرف چند دقیقه حذف شده و نظریات در لابلای چرخش سایت‌هایی‌که هرلحظه تجدید می‌شوند، ناپدید می‌گردند. بدین‌لحاظ، افکار و ثمره‌های اذهان و تلاش‌ها و تولیدات زیادی‌که به کمک اذهان مبتکر بدست می‌آیند-که جز تعداد محدود کسانی دیگری از آن‌ها نمی‌دانند- با از بین رفتن این سایت‌ها آن‌ها نیز از بین می‌روند. ولی ما در یافتیم که صفحات انجمن عقاب، این دست آورد‌ها را برای دهه‌ها حفظ کرده‌ که خواننده‌گان و دنبالگران را به خوب‌ترین نوع آن، مناسب با ثمره‌های بدست آمده هماهنگ و همنوا می‌سازد.

ما هم‌چنان این را دریافتیم: افکاری‌که ضرورت به کاوش بیشتر دارند، نمی‌توانند با سرعت پایگاه‌های شبکه‌های اجتماعی قابل دسترس باشند. به همین لحاظ، این انجمن برای این نوع افکار بیشتر مناسب و ارزشمند است. ما امتی هستیم که قصد داریم تا از جملۀ بهترین ملل و بهترین امت‌ها باشیم و برای تعمق، سنجش، برنامه‌سازی، مشورت و گفتگوی نیازهای بشر به‌پا خاسته ایم. بناءً از الله سبحانه ‌وتعالی می‌خواهیم تا انجمن‌ها و پایگاه‌های ما را از فعالیت‌های علمای ما، جوانان ما و امت ما در راستای ادای مسئولیت‌شان به‌خاطر اعادۀ طرز زنده‌گی اسلامی با تأسیس دولت خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت، غنی گرداند؛ دولتی‌که الله سبحانه وتعالی در آن دین با عزت خود را-که برای مسلمانان ترجیع داده- زنده خواهد ساخت.

ثبت‌نام برای این انجمن باز است و از الله سبحانه وتعالی می‌خواهیم تا اشتراک شما را در این انجمن، ثواب حساب کرده و کار ما را خاصۀ خود گرداند، و مارا کمک نموده و توفیق نصیب نماید تا آن‌چه را که او سبحانه وتعالی دوست دارد و به آن خوش می‌شود، انجام دهیم. ستایش خاصۀ الله سبحانه وتعالی بوده و او مالک جهانیان است.

پیوند ارتباطی انجمن عقاب: https://www.alokab.com

داکتر عثمان بخاش

رئیس دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه