یکشنبه, ۰۴ جمادی الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۸/۰۱/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :7 ربیع الثانی 1439
تاریخ میلادی : دوشنبه، 25 دسامبر 2017م

شماره صدور: ۱۷۰۸۴ PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

پروژۀ آخند بهارت(هند بزرگ) را نقش بر آب کنید

رهبران پاکستان به کلبوشان یادیو، جاسوس هندی اجازه ملاقات با فامیلش را میدهند؛ اما برای نوید بت داعی خلافت، اجازۀ این کار را نمیدهند!

(ترجمه)

سران پاکستان در ۱۷ دسمبر ۲۰۱۷م برای کلبوشان یادیو یکی از اعضای قوای بحری هند که به نقشه‌ریزی حملات تروریستی در پاکستان اعتراف کرده است، اجازۀ ملاقات با همسر و مادرش را دادند و این رهبران از امنیت کامل این ملاقات اطمینان دادند؛ اما این موقف‌شان در قبال یک تروریست هندی که به اعمال شنیع خود  اعتراف می‎کند، نسبت به موقف‌گیری شان در قبال نوید بت سخنگوی رسمی حزب التحریر-ولایه پاکستان به کلی فرق می‎کند.

نوید بت از ۱۱ می ۲۰۱۲م بدین‎سو در اختطاف این رژیم به سر می‎برد و در این مدت هیچ نوع تماس تیلیفونی، ملاقات رسمی و حتی تأییدی از این‎که او کجاست، به فامیلش داده نشده است. این رژیم در قبال نوید بت، بی‎رحم و وحشی ظاهر شده؛ در حالی‎که تنها جرم او این است که برای قوت بخشیدن جهان اسلام از راه تأسیس دوبارۀ خلافت بر منهج نبوت، فعالیت داشته است که با آمدن آن هر نقشه‎یی؛ همانند نقشۀ آخند بهارت(هند بزرگ) فعلی خنثی خواهد شد.

ای مسلمانان پاکستان! الله سبحانه وتعالی می‎فرماید:

﴿مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ﴾

[فتح: ۲۹]

ترجمه: محمد(صلی الله علیه وسلم) فرستادۀ الله(سبحانه وتعالی) است، و كسانی‎كه با او هستند، در برابر كافران تند و سرسخت، و نسبت به يكديگر مهربان و دلسوز اند.

هم‎چنان حاکم از حضرت معاذ بن جبل رضی الله عنه روایت کرده است که رسول اکرم صلی الله علیه وسلم فرمود:

«ومن عادى أولياء الله فقد بارز الله بالمحاربة.»

ترجمه: و کسانیکه با اولیاء(کسانی که نزدیک به الله سبحانه وتعالی هستند) از سر دشمنی پیش بیاید، همانند این است که با الله(سبحانه وتعالی) دشمنی مینمایند.

رهبران پاکستان یک‎بار دیگر نشان دادند که در قبال زور و فشارهای بین‎المللی و نهادهای استعماری، زانو زده و چنان‎که در این قضیه به فشارهای محکمۀ عدالت بین‎المللی زانو زدند، در آینده نیز زانو خواهند زد؛ اما در قبال مردم مسلمان خود همواره بی‎رحم و وحشیانه عمل نموده‎اند.

ای نیروهای مسلمان مسلح پاکستان! مردانی همانند نوید بت، مسئولیت‎شان را در قبال اسلام انجام می‎دهند که همانا تطبیق اسلام در پاکستانی است، که به نام اسلام بناء شد. این زمانی است تا شما مسئولیت‎تان را اداء نمایید؛ چون کم‎ترین کار شما رها کردن نوید بت از چنگال این سفاکان و خون‎خواران و مسئولیت بزرگ‎ترتان خلاص کردن همۀ امت از همۀ این نابسامانی‎ها از طریق دادن نصرت به حزب التحریر است و این کارتان باعث تأسیس دوبارۀ خلافت اسلامی بر منهج نبوت خواهد شد و از طریق آن به خلیفۀ فرهیختۀ مسلمان بیعت صورت خواهد گرفت. الله سبحانه وتعالی می‎فرماید:

﴿وَمَنْ لَمْ يَحْكُمْ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ فَأُوْلَئِكَ هُمْ الظَّالِمُونَ﴾

[مآئدة: ۴۵]

ترجمه: و كسی‎كه بدانچه الله(سبحانه وتعالی) نازل كرده است، حكم نكند(اعم از قصاص وغيره) او و امثال او از جملۀ ستمگرانند.

 رسول اکرم صلی الله علیه وسلم می‎فرماید:

««وَمَنْ مَاتَ وَلَيْسَ فِي عُنُقِهِ بَيْعَةٌ مَاتَ مِيتَةً جَاهِلِيَّةً.»

(رواه مسلم)

ترجمه: و کسیکه میمیرد و بیعتی به خلیفۀ مسلمانان ندارد؛ مرگش مرگ دورۀ جاهلیت است.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه