دوشنبه, ۱۵ جمادی الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۱/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 رمضان 1439
تاریخ میلادی : دوشنبه، 28 می 2018م

شماره صدور:PR۱۸۰۳۹

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

ضعف شدید در ۲۸ ماه می؛ روز تکبیر!

حکام دم‌‌بریدۀ پاکستان ‏تحت فرمان دونالد ترامپ، راه را برای  قرار دادن هند به عنوان قدرت منطقوی هموار می‌سازند

(ترجمه)

به تاریخ ۲۸ می ۱۹۹۸م، پاکستان هفت آزمایش اتومی را موفقانه انجام داد که به هند جواب دندان‌شکنی محسوب می‌شد و آن روز را به نام "یوم تکبیر" مسمی کرد. لیکن امسال در سالروز بزرگداشت از همین روز وزارت خارجۀ پاکستان پیشنهاد "حداقل مدافعتی(minimum deterrence)" را داد. این امر تصدیق می‌کند که حکام پاکستان امریکا را در راستای قرار دادن هند به عنوان یک قدرت منطقوی، همکاری می‌کنند. حکام پاکستان به منظور این‌که حمایت واشنگتن را بر تداوم قدرت شان کسب نمایند، همواره خصومت هند را با صلح و آشتی جواب داده اند. حال‌آن‌که هند مسلمانان کشمیر اشغالی را قتل عام می‌نماید، که هیچ معیاری به زنان، اطفال و بزرگ‌سالان قرار نداده و هیچ ترحمی بر قتل آنان نمی‌کند. اما رهبران سیاسی پاکستان مصلحت را بر توانایی‌های اتومی و هم‌چنین با اعطای مجموعه‌ای از امتیازات و توافق اقتصادی، به هند پیشکش می‌‌کنند، اما با وجود این همه، هند تروریزم را در مرز "مناطق قبایلی فدرالی(FATA) و بلوچستان" حمایت می‌کند و سرزمین ما را در خط کنترول‌اش قرار می‌دهد.

سران ارتش حکومت پاکستان هنوزهم تمایل به گفت‌وگو و مذاکره را با هند به سلسله صحبت‌هایی‌که با "بجوا" داشته اند، دارند؛ در حالی‌که‌ پاکستان برای علمیات نظامی مشترک "سازمان همکاری شانگهای(SCO)" در سپتمبر سال جاری همراه نیرو‌های نظامی هند در روسیه آماده‌گی می‌گیرد. حکام پاکستان بطور شیطنت‌انگیز " کتاب جاسوسی" را باز نموده تا آتش عادی‌سازی روابط و مباحثات را به طور گسترده شعله‌ور سازند، که با استفاده از این ترفند فضای مذاکره را بعد از انتخابات اعم در هند و پاکستان آماده می‌سازند. 

ای مسلمانان پاکستان! بدانید که حکام شیطان صفت هند همواره خاموشی شما را با تجاوز فاحش و ضرر به امور تان جواب داده اند. سردمداران هندو سزاوار این نیستند که برای اداره و زمام امور منطقه گفت‌وگو کنند، که امریکا و غلام‌هایش در رهبریت پاکستان بخاطر این روند فعالیت و عرق ریزی می‌کنند؟ قبل از این‌که دروازۀ اسلام به این سرزمین گشاده شود، حکام هند مردم خود را مورد ظلم و ستم و تحت سرکوب قرار می‌داد. زمانی‌که انگلیس به آنان تهاجم کرد، آن‌ها همدست و بازوی استعمارگران برای ظلم و ستم انگلیس بودند. پس از مرزبندی میان هند و پاکستان، آنان از هیجچ فرصتی برای ضرر رساندن ما دریغ نکردند. آنان حتی نتوانستند که عدالت را برای مسلمانان داخل سرحد هندوستان برقرار کنند؛ بنابر این، چگونه آنان توانائی برقراری صلح و امنیت را برای مسلمانان بنگله‌دیش، کشمیر اشغال شده، افغانستان و پاکستان دارند؟ درحالی‌که حکام پاکستان در راستای تأسیس آخند بهارت(هند بزرگ) خود را خم کرده و تن به این ذلت داده اند، حال‌ آن‌که الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لاَ تَتَّخِذُوا عَدُوِّي وَعَدُوَّكُمْ أَوْلِيَاءَ تُلْقُونَ إِلَيْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَقَدْ كَفَرُوا بِمَا جَاءَكُمْ مِنْ الْحَقِّ﴾

[ممتحنه: ۱]

ترجمه: ‏‏ای مؤمنان! دشمنان من و دشمنان خویش را به دوستی نگیرید؛ شما نسبت بدیشان محبت می‌كنید و مودت می‌ورزيد، در حالی‌كه آنان به حق و حقیقتی ايمان ندارند كه برای شما آمده است.

این حکام‌ پست فطرت، امتیاز‌های را به دولت هندو اعطا می‌نمایند که حتی توسط جنگ نمی‌توان آن را این‌قدر به مشکل به دست آورد، حال آن‌که الله سبحانه وتعالی چنین می‌فرماید:

﴿إِن يَثْقَفُوكُمْ يَكُونُواْ لَكُمْ أَعْدَآءً وَيَبْسُطُواْ إِلَيْكُمْ أَيْدِيَهُمْ وَأَلْسِنَتَهُمْ بِالسُّوءِ وَوَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ﴾

[ممتحمه: ۲]

ترجمه: ‏‏اگر بر شما دست یابند، دشمنان شما می‌گردند، و دست تعدی به سوی‌تان دراز می‌كنند، و زبان را در حق شما به بدی می‌گشایند، و آرزو می‌كنند كه كاش می‌شد كافر شوید!‏

دیگر از این حکام دم‌بریده و زشت فطرت پیشتبانی نکنید و برخیزید برای به قدرت در آوردن اسلام در منطقه توسط تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی برمنهج فعالیت نمایید.

ای افسران نیرو‌های مسلح پاکستان، ای قایم‌ مقامان و جانشینان محمد بن قاسم، غزنوی، غوری و اورنگزیب! حکام خائن پاکستان برای مطیع‌سازی مسلمانان پاکستان به دولت هندو تلاش می‌ورزند و ای افسران دلیر! شما یگانه خار سد راه آنان هستید. هندوهای‌که با بیش از صدها هزار تن در کشمیر نتوانستند حتی چند صد مجاهدین نیروهای مسلح ضعیف را شکست دهند؛ لذا آیا آنان توانائی مقابله با شما را خواهند داشت؟ ابرقدرت امروزی امریکا، کاملاً وابسته به شما است که اکنون در منطقه پایگاه دارند، در هراس اند تا مبادا از آنان دست کشید و اخراج شان کنید، همان‌گونه که در سابق ابرقدرت جماهیر شوروی را اخراج کردید. دولت یهود از کوچک‌ترین حرکت شما در هراس است تا مبادا  به ندای کمک‌خواهی از سوی فلسطینیان بخاطر آزادسازی مسجدالاقصی لبیک گفته و نیرو‌های مسلمان را به این خاطر بسیج نموده و رهبری نمایید. تنها یک قدم شما، راه را برای تمام امت مسلمه بخاطر رهایی‌شان از این ظلم و ستم هموار می‌سازد‌. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿يا أيها الذين ءامنوا قاتِلوا الذين يَلونكم من الكفار وَلْيجِدوا فيكمْ غِلْظَةً واعْلَموا أنَّ اللّـهَ مع المتقين﴾

[توبه: ۱۲۳]

ترجمه: ‏‏ای مؤمنان! با كافرانی بجنگید كه به شما نزديکتر اند، و باید كه(در جنگ) از شما شدت وحدت(و جرئت و شهامت) ببینند، و بدانید كه الله(سبحانه وتعالی یاری و لطفش) با پرهیزگاران است.‏

ای حکام! به مسیر غدر و خیانت تان توسط اعطای نصرت به حزب التحریر برای "تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت" نقطه پایان بگذارید، تا باشد که ما شاهد صلح، رفا و امنیت در سرزمین‌مان در پرتو نور عدالت اسلام باشیم.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه