پنجشنبه, ۰۶ ربیع الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۲/۱۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 ربیع الاول 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 19 نوامبر 2018م

شماره صدور: 1440 / 11

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم مکار بجوا-عمران درحالی تحقیر ترامپ را با صدای بلند محکوم می‌کند که به ائتلاف با امریکا محکم چسپیده است

(ترجمه)

یک روز بعد از این‌که ترامپ تلفات پاکستان را در جنگ امریکا در افغانستان به‌تمسخر گرفت؛ حزب حاکم تحریک انصاف پاکستان به‌جای عمل، که نیاز این وقت است، با کلمات جواب داد. به‌تاریخ ۱۹ نومبر ۲۰۱۸م، داکتر شیرین مزاری وزیر حقوق بشر  و یکی از رهبران تحریک انصاف گفت: «تلفات انسانی پاکستان در جنگ امریکا با تروریزم، فضای آزاد برای "ریموند دیویس" و دیگر فعالان آن به شمول کشتار غیرقانونی توسط طیارات بی‌پیلوت و بسیاری از اعمال دیگر نشان می‌دهد که دلجویی کارآیی ندارد.» چه فایده‌ از چنین کلماتی؛ وقتی‌که رژیم بجوا-عمران مثل رژیم‌های قبلی در عمل با امریکا به‌طور کامل همکاری می‌کند؟! رژیم بجوا-عمران در حالی‌ از کلمات سخت استفاده می‌کند که خود را مکلف به‌نگهداری خط اکمالاتی ناتو، که خط حیاتی برای اشغال ناکام و محاصره شدۀ امریکا در افغانستان است، قرار دارد.

رژیم بجوا-عمران در حالی امریکا را با صدای بلند محکوم می‌کند که قویاً بالای طالبان برای کشاندن آن‌ها به‌ میز مذاکرات به‌جهت ساختن یک سرپوش قانونی برای ادامۀ اشغال افغانستان توسط امریکا در پهلوی تنها قدرت اتومی مسلمانان فشار وارد می‌کند. این رژیم در حالی‌با پوف کردن علیه امریکا قصد فریب مردم را دارد که تماس‌ها بین نظامیان و استخبارات دو کشور، که بدون آن‌ها امریکا در قبرستان امپراتوری‌ها دفن می‌بود، به‌صورت کامل ادامه دارد. رژیم مذکور درحالی تارهای فریب را می‌بافد که از لانۀ جاسوسی امریکا تحت نام سفارت و عملیات کامل آن در پایتخت خود حمایت می‌کند.

حکام مسلمان هیچ‌وقت از تاریخ انسان‌های مخلص عبرت نمی‌گیرند که به اوامر الله سبحانه‌وتعالی و رسولش صلی‌الله علیه وسلم  در تمام تصامیم خارجی‌شان پای‌بند بوده اند. با این حال، رژیم بجوا-عمران در ائتلاف با دشمنی‌که دین ما را تحقیر می‌کند و با مسلمانان در تمام جهان جنگیده و علیه آنان کمک کرده است، سخت چسپیده است. در حالی‌که الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿إِنَّمَا يَنْهَاكُمْ اللَّهُ عَنْ الَّذِينَ قَاتَلُوكُمْ فِي الدِّينِ وَأَخْرَجُوكُمْ مِنْ دِيَارِكُمْ وَظَاهَرُوا عَلَى إِخْرَاجِكُمْ أَنْ تَوَلَّوْهُمْ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ فَأُوْلَئِكَ هُمْ الظَّالِمُونَ

 [ممتحنه: ۹]

ترجمه: جزاین نیست که الله(سبحانه‌وتعالی) شمارا از کسانی نهی می‌کند که با شما در دین جنگیده‌اند و شمارا از خانه و کاشانه‌تان آواره کرده اند و بر راندن‌تان با دیگران همدستی کرده اند؛ ازین‌که با آنان تولی کنید و هرکس دوست‌شان بدارد؛ پس آن گروه آنان‌اند ستم‌گران.

ای مسلمانان پاکستان! این واضح است که رژیم بجوا-عمران درهمان مسیر خائنانه‌ای روان است که رژیم‌های مشرف-عزیز، کیانی-زرداری و راحیل-نواز در حرکت بودند. چیزی‌که حالت را بدتر می‌کند، اینست که این رژیم با فریب دادن مردم با ادعای ضد امریکا و جنگ مکارانه‌اش به‌قدرت رسیده است. بیائید تا همه با هم به‌این  رژیم نفرت‌انگیز و فریب‌کار پشت کرده و با جدیت تمام برای حاکم کردن آن‌چه که الله سبحانه‌وتعالی فرستاده، با تأسیس دوبارۀ خلافت برمنهج نبوت تلاش کنیم.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه