چهارشنبه, ۱۰ جمادی الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۱/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :29 ربیع الثانی 1440
تاریخ میلادی : شنبه، 05 ژانویه 2019م

شماره صدور:۱۴۴۰/۲۱

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

حکومت پاکستان در ستایش "کمال اتاترک"؛ مردی‌که باعث انهدام دولت خلافت شد، بی‌حد غلو نمود؛ حال آن‌که همین حکومت ادعای وفادری را به خلافت راشده نیز نموده است

(ترجمه)

عمران خان در بیاینه‌ی سفر ترکیه‌‌اش مصطفی کمال را به‌ حیث "رهبر صاحب بصیرت و سیاست‌مدار عظیم قرن بیست میلادی" لقب داد، اما در خلال چند ساعت اولاً از سوی متفکرین لیبرال غربی مورد استهزا و تمسخر قرار گرفته و ثانیاً سبب ناامیدی و مایوسی شدید هزاران مسلمانی شد که اسلام را از دل و جان دوست می‌دارند. رژیم باجواه-عمران با ادعای این‌که "خلافت راشده برای شان در عرصه‌ی حکمرانی و اقتدار دولت یک نمونه بوده و خواهان ایجاد دولت مدینه در کشور اند"، به اریکه قدرت رسیدند، مگر خائنی را مورد ستایش و تمجید قرار داد که به تاریخ ۳ مارچ ۱۹۲۴م، مطابق به ۲۸ رجب ۱۳۴۲هـ.ق برای انهدام دولت خلافت اسلامی توطئه کرده بود. علاوه بر این، این بیانیه تنها موضوع منافق بودن عمران خان نیست، بلکه چهره‌ی اصلی نظام را نمایان می‌سازد.

طوری معلوم می‌شود که حکومت فعلی پاکستان در میان دو مسیر قرار دارد: اول امتی‌که قاطعانه مخالف استعمارگران و حامی اسلام اند و دوم ترامپ استعمارگر؛ کسی‌که علناً مبارزه‌ی ایدیولوژیک و فکری را علیه طرز زنده‌گی اسلامی به راه انداخته است. حکومت فعلی با حمله بر صندوق‌ بین‌المللی پول به اریکه‌ی قدرت رسید، مگر اکنون با قبول شرایط مخرب صندوق بین‌المللی پول تورم شدید را بر بالای مردم مظلوم تحمیل نموده که باعث قیمتی در بازار شده است. حکومت باجواه-عمران با حمله بر تسلیم شدن در مقابل هند یعنی هرکی دوست هند بود غدار است، در اریکه‌ی قدرت رسید، مگر اکنون آشکارا دروازه‌ی دسترخوان مهمان‌نوازی خود را بر روی دولت هند مشرک باز نموده است.

حکومت باجواه-عمران با حمله بر ظلم و ستمی‌که علیه مسلمانان در کشمیر اشغال‌شده صورت می‌گیرد، به اریکه‌ی قدرت رسید؛ مگر همین حکومت غدار از انتقام خون هزاران مسلمان خویشتن داری نموده و بر خونین‌ترین قتل عام مودی در سال ۲۰۱۸م که حتی خونین‌تر از سال ۲۰۰۹م بود، پرده افگند. این رژیم منافق و غدار با حمله بر معاملات غیرمنصفانه با چین بر اریکه‌ی قدرت نشست، مگر اکنون زیری بار همین معاملات کثیف غرق شده و از سوی دیگر اظهار حمایت از دولتی می‌کند که به طور ظالمانه بر مسلمانان آیغور ستم را روا می‌دارد.و این حکومت ریاکار با حمله بر کسانی‌که غلام حلقه به گوش امریکا اند، در قدرت آمد، مگر اکنون خودش منحیث غلامان تسهیل‌کننده برای حفظ حضور ارتش و نظامیان خصوصی امریکا در افغانستان توسط معاملات سیاسی نقش بازی می‌کند.

ای مسلمانان پاکستان! رسول الله صلی الله علیه و سلم به شما انذار داده:

«لَا يُلْدَغُ الْمُؤْمِنُ مِنْ جُحْرٍ وَاحِدٍ مَرَّتَيْنِ»

(رواه بخاری و مسلم)

ترجمه: مؤمن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود.

درد یاس و ناامیدی که شما اکنون می‌کشید، بخاطریست که شما این‌بار نیز از همان سوراخ دوباره گزیده شده اید. دلیل بر گزیده شدن دوباره‌ی‌تان اینست که شما بالای مردی؛ یعنی عمران خان اعتماد کردید که حامی تطبیق احکام غیر نظام الله سبحانه‌و‌تعالی یعنی توسط دموکراسی کفری است. فلهذا حقیقت امر اینست که مخلص‌ترین حاکم کسی‌ است که از الله سبحانه‌و‌تعالی اطاعت و توشه‌ی برای آخرت خود بسازد، اما ضعیف‌ترین و غدار‌ترین حاکم کسی‌ است که از هوای نفس خود پیروی کند. رسول الله صلی الله علیه و سلم می‌فرماید:

«الْكَيِّسُ مَنْ دَانَ نَفْسَهُ وَعَمِلَ لِمَا بَعْدَ الْمَوْتِ، وَالْعَاجِزُ مَنْ أَتْبَعَ نَفْسَهُ هَوَاهَا وَتَمَنَّى عَلَى اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ»

(رواه ترمذی، ابن ماجه)

ترجمه: زیرک کسی است که خود و اعمال‌اش را برای آن‌چه که بعد ازمرگ می‌آید، محاسبه نماید و ضعیف کسی است که از هوای نفس خود پیروی نموده و بعدًا از الله(سبحانه ‌وتعالی) آرزوی بخشیده شدن را بنماید.

فلهذا ما برای پیشبرد نظام اسلام نیاز به حکمران مخلص و توانان مانند حضرت عمر فاروق رضی الله عنه داریم که همواره از الله سبحانه‌و‌تعالی اطاعت می‌کرد، نه حکمران مانند ابوجهل که در کفر و بی‌اطاعتی بسر می‌برد. بگذارید که از اشتباهات گذشته‌ی خود عبرت گرفته و بخاطر آن‌ها طلب مغفرت کنیم و بدانید که توبه و رجوع ما به درگاه الله سبحانه‌و‌تعالی قبول نخواهد شد؛ مگر توسط اطاعت و تسلیم شدن بر اسلام. بناءً برای رجوع به رب العالمین شما باید دموکراسی و حامیان آن را ترک نموده و با رغبت خاص بخاطر تاسیس مجدد خلافت راشده‌ی ثانی بر منهج نبوت همراه دعوتگران آن یکجا فعالیت کنید.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه