سه شنبه, ۱۲ رجب ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۳/۱۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :24 جمادی الثانی 1440
تاریخ میلادی : جمعه، 01 مارس 2019م

شماره صدور:37/1440

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

سوم مارچ؛ روزی‌که سپر خویش(خلافت) را از دست دادیم

به احیای خلافت بشتابید تا در سایۀ آن نیروهای مسلح ما برای آزادسازی کشمیر اشغالی و مسجدالاقصی رهبری شوند

(ترجمه)

رسول الله ﷺ امام مسلمانان(خلیفه) را سپر خوانده است.

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ»

ترجمه: بی‌گمان امام(خلیفه) حیثیت سپر را دارد که از عقب وی جنگیده می‌شود و به وی پناه برده می‌شود.

در زمان حاکمیت خلافت اسلامی، هرگاه دشمنان به اذیت مسلمانان می‌پرداختند و یا هم سرزمینی را اشغال می‌کردند، سربازان دولت خلافت فوراً کنار هم قرار گرفته و درسی برای‌شان می‌دادند که برای قرن‌ها از یادشان نمی‌رفت.

نیروهای مسلح دولت خلافت دست روی دست گذاشته و به انتظار ضرر دشمن نمی‌نشستند؛ بل بر عقب‌نشینی دشمن ادامه می‌دادند و یکی پی‌دیگری سرزمین‌ها را فتح می‌کردند تا عدالت اسلام را بر آن‌ها حاکم سازند. این‌گونه بود که مسجدالاقصی پس از اشغال آن توسط صلیبی‌ها، آزاد شده بود. این‌گونه بود که راجا ظاهر، پدرکلان مودی با سقوط دولتش از ظلم و ستم‌اش اظهار ندامت می‌کرد. این‌گونه بود که سایۀ رحمت اسلام همه جا را احاطه کرد و تمام دشمنانش در برابر آن سر تسلیم فرو بردند.

ای مسلمانان پاکستان! پس از سقوط خلافت در 3 مارچ 1924م مطابق به 28 رجب 1342هـ.ق تا این‌دم در چی حالی قرار گرفته ایم؟! امروزه حکام فعلی با دولت‌های تروریست جهان، از جمله امریکا، دولت یهود و دولت هندو دوستی، همکاری و سازش می‌کنند. این حاکمان گمراه چنان ذلیلانه عمل می‌کنند که به طول عمر استبداد دشمنان می‌افزایند؛ حال‌آن‌که میلیون‌ها نیروی شجاع و توانای مسلمان را در تحت امر خود دارند. این‌ها در فراخانی به" وساطت بین‌المللی" برای عادی‌سازی روابط با قاتلان مسلمانان و اشغال‌گران سرزمین‌شان هیچ‌گونه احساس گناه نمی‌کنند. افزون برین، این‌ها کسانی اند که به حیث سپر نه؛ بل من‌حیث شمشیر بر گردن مسلمانان عمل می‌کنند، مقاومت مسلمانان را در برابر اشغال به عنوان تروریزم زیر سوال می‌برند و مسلمانان را مجبور به ترک حقوق‌شان می‌کنند. آن‌ها طوری عمل می‌کنند که در مخالفت با این فرمودۀ الله سبحانه‌و‌تعالی قرار دارد.

﴿إِنَّمَا يَنْهَاكُمُ اللَّهُ عَنِ الَّذِينَ قَاتَلُوكُمْ فِي الدِّينِ وَأَخْرَجُوكُم مِّن دِيَارِكُمْ وَظَاهَرُوا عَلَىٰ إِخْرَاجِكُمْ أَن تَوَلَّوْهُمْ ۚ وَمَن يَتَوَلَّهُمْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ

[ممتحنه: ٩]

ترجمه: الله(سبحانه‌و‌تعالی) تنها شما را از دوستی و رابطه با کسانی نهی می‌کند که در امر دین با شما پیکار کردند و شما را از خانه‌های‌تان بیرون راندند یا به بیرون‌راندن شما کمک کردند و هرکس با آنان رابطۀ دوستی داشته باشد، ظالم و ستمگر است!

بیائید باهم برای احیای سپر خویش تلاش نماییم تا باشد که سرزمین‌های اشغال‌شدۀ ما آزاد شده و با آفتاب حاکمیت دین الله سبحانه‌وتعالی، یک بار دیگر جهان منور گردد.

ای نیروهای غیور مسلح پاکستان! ببینید که چگونه یکی از ضربات کوچک شما پیام قوی برای دشمن ارسال کرد و چیغ و فریادش را کشید و باعث گردید تا در همه جهات فرار کند؟ هنگامی‌که شما در تحت حاکیمت دولت خلافت برای یک جنگ کامل منسجم شوید، پس دولت هندو چی حالی خواهد داشت؟ بناءً برای احیای دوبارۀ خلافت اسلامی، سپر امت، نصرت دهید تا باشد که در نهایت در زیر چتر آن چنان‌چه شایسته هستید، رهبری شوید. بدانید که امت با شماست و به توانائی و هیبت شما اعتماد دارد. فلهذا برای رضای الله سبحانه‌و‌تعالی تلاش نموده و با بلند نمودن بیرق خلافت برای آزادسازی کشمیر اشغالی، مسجدالاقصی و بقیه سرزمین‌ها عزت و افتخار را از آنِ خود کنید. از ثوبان روایت شده است که رسول الله ﷺ فرمودند:

«عِصَابَتَانِ مِنْ أُمَّتِي أَحْرَزَهُمَا اللَّهُ مِنْ النَّارِ عِصَابَةٌ تَغْزُو الْهِنْدَ وَعِصَابَةٌ تَكُونُ مَعَ عِيسَى ابْنِ مَرْيَمَ عَلَيْهِمَا السَّلَام»

(احمد و نسائی)

ترجمه: الله سبحانه‌وتعالی دو گروه از امتم را از آتش جهنم نجات داده است؛ گروهی‌که هند را فتح کند و گروهی‌که به همراه عیسی ابن مریم علیهما السلام(در آخرالزمان) می‌باشند.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه