سه شنبه, ۱۷ شعبان ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۴/۲۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :25 رجب 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 01 آوریل 2019م

شماره صدور:ح/ت/س/40/ 1440

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

مقامات امنیتی شباب حزب التحریر را در شهر نیالا دستگیر نمودند

(ترجمه)

مقامات امنیتی در شهر نیالا، مرکز ایالت دارفور جنوبی، برادران‌مان هریک شیخ محمد السمانی، آدم محمد احمد و ابوبکر یعقوب، اعضای حزب التحریر را دستگیر و به حوزۀ پولیس جنوبی نیالا بردند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که برادرمان، آدم محمد احمد ندای مهمی را که توسط حزب التحریر-ولایه سودان تحت عنوان: "ندای عاجل حزب التحریر-ولایه سودان به مسلمانان" به نشر رسیده بود، در ایستگاه حمل و نقل بازار عوام، در هنگام نماز عصر به روز دوشنبه 1 اپریل 2019م با صدای بلند به خوانش گرفت. سه برادر با عزت‌مان، که حاملین دعوت خیر بوده تا هنگام نوشتن همین اعلامیه در بازداشت به سر می‌برند.

اگر مقامات درک می‌کردند که چه موضوعاتی در این ندای خیر برای اسلام و مسلمانان نهفته است، به کسانی‌که اکنون آن‌ها را دستگیر کرده‌اند، افتخار می‌کرد و پیشانی آن‌ها را می‌بوسیدند؛ زیرا در این ندا مجد و شکوه آنان و دیگر مسلمانان نهفته است. اما چگونه یک مرد بی‌فکری‌که غلامی کافر استعمارگر را پذیرفته است، این موضوعات را درک کند؟ کسانی‌که کار برای حفاظت از نظام باطل و در حال شکست را در بدل مقدار اندکی پول که نه قادر است کسی را غذا داده و نه هم می‌تواند گرسنه‌گی را رفع کند، با اقتصادی‌که در هر ساعت در حال متلاشی شدن است، می‌پذیرند، چگونه می‌توانند به مدافعینی‌که برای از سرگیری طریقۀ زنده‌گی اسلامی توسط تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت دعوت می‌کنند، احترام بگذارند. پس ای مردم، این برادران با عزت‌مان را رها سازید تا قهر و مجازات الله سبحانه وتعالی شما را فرا نگیرد.   

ما در حزب التحریر-ولایه سودان به این رژیم ظالم می‌گوییم: جلوگیری از تغییر واقعی‌ای که مجد و شکوه امت را باز خواهد گرداند، اجتناب نا‌پذیر است. مهم نیست که کفار تا چه حدی، زمان پیروزی را توسط ایستادن شما با آن‌ها در یک سنگر در مقابل امت و آرزویش برای احیای قانون الله سبحانه وتعالی توسط دولت اسلام، که همانا خلافت است، به تأخیر انداخته است.    

دستگیری شباب حزب التحریر این حقیقت را علناً برای آن‌ها اظهار می‌کند که جریان خلافت‌خواهی هرگز متوقف نخواهد شد؛ بلکه باعث افزایش عزم و ارادۀ برادران‌شان شده و در نتیجه طریقۀ پیامبر محبوب‌شان را ادامه داده و از آن به هیچ عنوان کج‌روی نکرده تا این‌که آن‌چه الله سبحانه وتعالی و پیامبرش صلی الله علیه وسلم وعده داده، به انجام برسد.  

﴿وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ﴾

[شعرا: 227]

ترجمه: آن‌ها که ستم کردند، به زودی می‌دانند که بازگشتشان به کجاست!

ابراهیم عثمان(ابو خلیل)
سخنگوی رسمی حزب‌التحریر- ولایه سودان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه